Lenovo 320-17ISK Şarj Aleti Adaptör
452,36
Voltaj: 20v
Amper: 3.25a
Watt: 65w
Uç Tipi: 4.0 x 1.7 mm
Garanti: Ürün 24 ay birebir değişim garantisine sahiptir.
Not: Adaptörlerimiz birinci sınıf kalitede üretilmiştir. Orijinal ürün ile eşdeğer kalitededir.
Bu ürün en geç 15 Mayıs 2026 tarihinde kargoya verilecektir
GTIN: 0739620744772 Stok kodu: PEMA-IB14-LN99 Kategoriler: , , ,
Lenovo 320-17ISK Notebook Şarj Cihazı Bilgileri
Doğru voltaj değerleri ile güvenli enerji aktarımı sağlar.
Marka Pemaster
Durumu Orjinal Muadili / Sıfır Ürün
Voltaj 20V (19.5V uyumlu)
Kapasite 3.25A (2.25A ve 3.34A uyumlu)
Güç 65W (45W uyumlu)
Renk Siyah
Detay AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir.
Uç Çapı 4.0 x 1.7 mm