Hp Pavilion DV7-6C35SG Şarj Aleti Adaptör
Voltaj: 18.5v
Amper: 3.5a
Watt: 65w
Uç Tipi: 7.4 x 5.0 mm – Pinli uç
Garanti: Ürün 24 ay birebir değişim garantisine sahiptir.
Not: Adaptörlerimiz birinci sınıf kalitede üretilmiştir. Orijinal ürün ile eşdeğer kalitededir.
Bu ürün en geç 15 Mayıs 2026 tarihinde kargoya verilecektir
GTIN: 0739620744659 Stok kodu: PEMA-HC02-HP1428 Kategoriler: , , ,
Hp Pavilion DV7-6C35SG Laptop Adaptör Teknik Bilgiler
Bu adaptör stabil ve güvenli enerji sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Marka Pemaster
Durumu Orjinal Muadili / Sıfır Ürün
Voltaj 18.5V (19.5V uyumlu)
Kapasite 3.5A (3.33A uyumlu)
Güç 65W
Renk Siyah
Detay
AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir.
19.5V 3.33A adaptör ile uyumludur.
Uç Çapı 7.4 x 5.0 mm – Pinli uç