Hp Pavilion DV7-6B50EZ Notebook Şarj Cihazı Bilgileri
Cihazınız için doğru güç değerleri ile güvenli şarj imkanı sağlar.
| Marka |
Pemaster |
| Durumu |
Orjinal Muadili / Sıfır Ürün |
| Voltaj |
18.5V (19.5V uyumlu) |
| Kapasite |
3.5A (3.33A uyumlu) |
| Güç |
65W |
| Renk |
Siyah |
| Detay |
AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. 19.5V 3.33A adaptör ile uyumludur.
| Uç Çapı |
7.4 x 5.0 mm – Pinli uç |