Hp Pavilion DV7-3190ES Şarj Aleti Adaptör
Voltaj: 19v
Amper: 4.74a
Watt: 90w
Uç Tipi: 7.4 x 5.0 mm – Pinli uç
Garanti: Ürün 24 ay birebir değişim garantisine sahiptir.
Not: Adaptörlerimiz birinci sınıf kalitede üretilmiştir. Orijinal ürün ile eşdeğer kalitededir.
14 saat 56 dakika içerisinde sipariş verirseniz bugün kargoda..
GTIN: 0739620744666 Stok kodu: PEMA-HC03-HP5847 Kategoriler: , , ,
Hp Pavilion DV7-3190ES Notebook Adaptör Tanıtımı
Güvenilir enerji aktarımı sağlayan kaliteli adaptör çözümüdür.
Marka Pemaster
Durumu Orjinal Muadili / Sıfır Ürün
Voltaj 19V (19.5V uyumlu)
Kapasite 4.74A (4.62A uyumlu)
Güç 90W
Renk Siyah
Detay AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir.
Uç Çapı 7.4 x 5.0 mm – Pinli Uç