Hp HDX X16-1200EO Şarj Aleti Adaptör
Voltaj: 18.5v
Amper: 6.5a
Watt: 120w
Uç Tipi: 7.4 x 5.0 mm – Pinli uç
Garanti: Ürün 24 ay birebir değişim garantisine sahiptir.
Not: Adaptörlerimiz birinci sınıf kalitede üretilmiştir. Orijinal ürün ile eşdeğer kalitededir.
4 saat 1 dakika içerisinde sipariş verirseniz bugün kargoda..
GTIN: 0739620744680 Stok kodu: PEMA-HC05-HP57 Kategoriler: , , ,
Hp HDX X16-1200EO Laptop Şarj Adaptör Detayları
Notebook modelleri ile tam uyumlu çalışacak şekilde üretilmiştir.
Marka Pemaster
Durumu Orjinal Muadili / Sıfır Ürün
Voltaj 18.5V (19V ve 19.5V uyumlu)
Kapasite 6.5A (6.15A ve 6.32A uyumlu)
Güç 120W
Renk Siyah
Detay AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir.
Uç Çapı 7.4 x 5.0 mm – Pinli uç