Hp 2000-2B35NR Şarj Aleti Adaptör
484,61
Voltaj: 18.5v
Amper: 3.5a
Watt: 65w
Uç Tipi: 7.4 x 5.0 mm – Pinli uç
Garanti: Ürün 24 ay birebir değişim garantisine sahiptir.
Not: Adaptörlerimiz birinci sınıf kalitede üretilmiştir. Orijinal ürün ile eşdeğer kalitededir.
Bu ürün en geç 15 Mayıs 2026 tarihinde kargoya verilecektir
GTIN: 0739620744659 Stok kodu: PEMA-HC02-HP139 Kategoriler: , , ,
Hp 2000-2B35NR Laptop Güç Adaptörü
Laptopunuz için güvenilir bir şarj çözümü sunar.
Marka Pemaster
Durumu Orjinal Muadili / Sıfır Ürün
Voltaj 18.5V (19.5V uyumlu)
Kapasite 3.5A (3.33A uyumlu)
Güç 65W
Renk Siyah
Detay
AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir.
19.5V 3.33A adaptör ile uyumludur.
Uç Çapı 7.4 x 5.0 mm – Pinli uç