Hp 17-E195EB Şarj Aleti Adaptör
516,86
Voltaj: 19.5v
Amper: 4.62a
Watt: 90w
Uç Tipi: 4.5 x 3.0 mm – Pinli Uç
Garanti: Ürün 24 ay birebir değişim garantisine sahiptir.
Not: Adaptörlerimiz birinci sınıf kalitede üretilmiştir. Orijinal ürün ile eşdeğer kalitededir.
35 dakika içerisinde sipariş verirseniz bugün kargoda..
GTIN: 0739620744710 Stok kodu: PEMA-HC13-HP1640 Kategoriler: , , ,
Hp 17-E195EB Notebook Adaptör Tanıtımı
Laptopunuz için güvenilir bir şarj çözümü sunar.
Marka Pemaster
Durumu Orjinal Muadili / Sıfır Ürün
Voltaj 19.5V
Kapasite 4.62A
Güç 90W
Renk Siyah
Detay AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir.
Uç Çapı 4.5 x 3.0 mm – Pinli Uç