Hp 15-EG0030 Şarj Aleti Adaptör
484,18
Voltaj: 19.5v
Amper: 3.33a
Watt: 65w
Uç Tipi: 4.5 x 3.0 mm – Pinli Uç
Garanti: Ürün 24 ay birebir değişim garantisine sahiptir.
Not: Adaptörlerimiz birinci sınıf kalitede üretilmiştir. Orijinal ürün ile eşdeğer kalitededir.
16 saat 8 dakika içerisinde sipariş verirseniz bugün kargoda..
GTIN: 0739620744703 Stok kodu: PEMA-HC12-HP6594 Kategoriler: , , ,
Hp 15-EG0030 Laptop Şarj Adaptörü Özellikleri
Uzun süreli kullanım için tasarlanmış adaptör modelidir.
Marka Pemaster
Durumu Orjinal Muadili / Sıfır Ürün
Voltaj 19.5V
Kapasite 3.33A
Güç 65W
Renk Siyah
Detay AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir.
Uç Çapı 4.5 x 3.0 mm – Pinli Uç