Hp 15-EC1505 Laptop Adaptör Detayları
Laptop kullanıcıları için stabil güç sağlayan adaptör modelidir.
| Marka |
Pemaster |
| Durumu |
Orjinal Muadili / Sıfır Ürün |
| Voltaj |
19.5V (19V uyumlu) |
| Kapasite |
7.7A (7.1A ve 6.9A uyumlu) |
| Güç |
150W (135W uyumlu) |
| Renk |
Siyah |
| Detay |
AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Uç Çapı |
4.5 x 3.0 mm – Pinli Uç |